BRAFITTING

Co to jest brafitting?

Brafitting jest to sztuka dobierania biustonoszy, w której podczas indywidualnej, darmowej konsultacji dopasujemy model perfekcyjny dla Ciebie.  Biustonosz dobieramy odpowiednio do kształtu biustu, jego kondycji, a nawet Twojego stylu życia. Pokażemy Ci, jak prawidłowo zakładać biustonosz i jak wygląda dobrze ubrany biust.

Czy ja tego potrzebuję?

Codziennie obserwujemy, jakie metamorfozy zachodzą w naszych klientkach. Zdawać by się mogło, że to tylko dobrze ubrany biust, ale czy są z tego jeszcze jakieś korzyści? Odpowiedź jest prosta- JASNE ŻE TAK. Gdy biust jest tam, gdzie powinien być, stabilny i dobrze podtrzymany momentalnie nasza sylwetka nabiera odpowiednich proporcji.  Dobrze dopasowany biustonosz to zastrzyk pewności siebie. Uwielbiamy ten moment, gdy klientka wyjdzie z przymierzalni uśmiechnięta i zadowolona. Kiedy biustonosz jest dobrany odpowiednio staje się, jak Twoja druga skóra. Źle dopasowana bielizna ma negatywny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Otarcia, wyżłobienia w ramionach, ból pleców… Tego jest znacznie więcej. A my jesteśmy dla Ciebie, byś nigdy nie musiała się borykać z tymi problemami. 

 Ta jedna rzecz może zmienić tak wiele i odmienić Twoją codzienność. 

Dlaczego to takie ważne?

Każda z Pań niezależnie od wieku powinna skorzystać z takiej usługi. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonana, to odpowiedz sobie na te pytania:

Czy w ciągu dnia musisz poprawiać swój biustonosz?

Czy ramiączka wbijają Ci się w ramiona?

Czy w Twojej miseczce są puste przestrzenie, a biustonosz nie przylega idealnie do biustu?

Czy piersi „wylewają” się poza miseczki biustonosza?

Czy cierpisz na bóle pleców lub ramion? 

Czy fiszbina wbija Ci się pod pachę lub w pierś i powoduje ból? 

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałaś TAK, to najprawdopodobniej nosisz źle dopasowany biustonosz.

Odwiedź nas i skorzystaj z bezpłatnej usługi. Razem zadbamy o Twój biust.